02

אודות

ריטה ביסון

מעצבת פנים 

גאה להיות חלק מבניין מפעל ארץ ישראל מלווה משפחות מהשלב בו מתקבלת ההחלטה לשנות את פני עולמם הפנימי - הבית שלהם! שומעת את הרגלי חייהן ומתרגמת את סיפורן לתכניות ביצוע מרהיבות בתיאום עם בעלי מקצוע המעורבים בתהליך ובסוף לבית חלומות אליו משתוקקים להגיע. עושה הכל שלקוחותיי יהנו מהדרך לא פחות מהתוצאה!

אני רעיה ואמא לשלושה ילדים בוגרים, מבינה עד כמה החיים דינמיים ונתונים לשינויים. מביאה איתי את הידע האישי שלי בכל הנוגע לתכנון התא המשפחתי. בת למשפחה העוסקת בענף הבנייה, סבי ז"ל היה קבלן בניין שעסק בבנייה פרטית וציבורית.

כבר בילדותי נחשפתי לעבודות בניין שונות, תכניות עבודה גדולות, אתרי בנייה ועוד, נראה לי טבעי להמשיך את דרכי בענף זה. אימי אהבה לצייר ולפסל ביתנו היה תמיד מלא ביצירותיה המופלאות. לימים שכללתי את מה שחוויתי בילדותי ונשאבתי לעולם הבנייה, לצד האמנותי שבו, רואה בכל פרויקט יצירה בפני עצמה וממצה את הפוטנציאל מכל מבנה וחלל.

hafakat cariera4 (2).jpg

במהלך שנות עבודתי אספתי בארגז הכלים שלי:

1. שפע של סבלנות, תודעת שרות גבוהה ואין סוף אפשרויות לעיצוב הבית. כל משפחה היא עולם ומלואו, שונה ודומה מאחת לאחרת. אחרי תקופה ממושכת כעובדת שכירה באירגונים שונים בתחום העיצוב למדתי לשים את הלקוח במרכז ולחשוב שני צעדים קדימה לפניו, לקרוא את המפה ולתת לו מענה מדויק לצרכיו.

2. קו עיצוב משלי, מארגנת ומעצבת בטבעיות ללא שום מחסומים ועכבויות כמו שאני רואה את הדברים, לא מתאמצת יותר מידיי, מטביעה את חותמי בפשטות ובקווים נקים, שמה דגש על פרקטיקה מבלי לותר על האסתיטיקה. הולכת על הדברים הקלאסים והבטוחים שתמיד משתלבים ללא טרנדים ואופנות מתחלפות, מעדיפה את הצבעים הטבעיים בשילוב נגיעות פריטים מיוחדים לבית.

3. מומחית בעיצוב מטבחים מרהיבים ומיוחדים – אחרי הרבה שנים של עבודה בחברת מטבחים מובילה בתחומה בארץ למדתי שהמטבח הלב של הבית חייב לקבל תשומת לב מיוחדת ועל כן צריך לדעת לקשור את כל הפרטים שבו לכדי תמונה אחת הרמונית, לשים דגש על תכנון נכון ומדויק וכבר בשלב זה להתאים את מכשירי החשמל, משטחי עבודה חיפויי קיר תאורה נכונה ועוד. חשוב לייצר במטבח חווית שימוש נוחה לכל בני המשפחה.

4. מקיפה את עצמי בבעלי מקצוע ונותני שרות הטובים ביותר בתחום, אוהבת לשמוע חוות דעת והמלצות – מעבדת את הדברים בדרכי שלי ויוצרת את מה שהכי טוב ללקוח שלי.

5. לא מפסיקה ללמוד ולהתחדש בתחום עיצוב פנים הבית, מבקרת בתערוכות בארץ ובעולם חשופה לאופנות, טרנדים ושפע סגנונות. אוספת לספריית החומרים שלי מגוון אפשרויות ופריטים מיוחדים לעיצוב הבית ומשלבת אותם בפרויקטים והופכת אותם לייחודיים ושונים מהשאר.

6. ידע טכני עם נסיון מוכח - במהלך שנות עבודתי בתחום עיצוב ואדריכלות הבית עבדתי עוד בהיותי סטונדטית בחנויות רהיטים, נגרים פרטיים ולימים במשרדי אדריכלים וחברת מטבחים גדולה, תייגתי בזכרוני כל פיסת מידע טכני וידעתי שיגיע היום בו אעשה שימוש מתאים לצרכי עבודתי כמעצבת פנים עצמאית. היום בהגיעי עם לקוחות לאולמות תצוגה, למפעלים שונים  וכד' אני יודעת איך הדברים עובדים ומתנהלים, לא פעם בתכנון נכון מראש חסכתי ללקוחותי הרבה מאוד כסף והשגתי תוצאות מרהיבות.

7. בעלת ראייה רחבה וכוללת יודעת להשתשמש בכלים העומדים לרשותי ולשלב את הדברים יחד ולחסוך בעלויות. מפיקה תכניות עבודה מפורטות לכל דבר מיוחד. חושבת בצורה פונקציונלית וראלית, עם המון רגישות לפרטים הקטנים.

8. מרצה לקהל הבונים והמשפצים בחוגים מותאמים - עורכת סדנאות והרצאות לחברות וארגונים המבקשים להעשיר את הידע בתכנון ועיצוב פנים הבית.

מרצה בפני קהל הבונים והמשפצים | מלווה לקוחות לאורך כל תהליך הבנייה